GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10289108
nr 1028 9108
Tallrikar
Kina, diverse, 9 del
Kondition: spricka, lagning, nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:31:31
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)